Projekty - Mladý fotograf

Fotograf

CELOSLOVENSKÁ INICIATÍVA ROZUMIEME NADANÝM
September 2019 - August 2020
Mladý
Prejsť na obsah
Akcie pre deti
Projekt Mladý fotograf zastrešuje množstvo projektov pre deti a mládež zameraných na fotografiu.
Od roku 2009 sa každoročne zúčastňujeme poznávacích zájazdov zameraných na spoznanie európskych inštitúcií vďaka poslancovi Európskeho parlamentu Ing. Vladimírovi Maňkovi, ktorý takto odmeňuje talentovaných mladých fotografov.
Letný prázdninový tábor, ktorý sme pravidelne od roku 2008 organizovali pre súťažiacich celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí. FOD camp prebieha vždy pod záštitou osobnosti, ktorá nám pomáhala s organizáciou daného ročníka fotosúťaže.
Projekt prebiehal v školskom roku 2011/2012 pod záštitou poslanca NR SR Ing. Ondreja Mateja. Cieľom projektu žiakov základných škôl bolo spoznať 40 zaujímavých miest v meste Prešov. Súčasťou projektu bola fotosúťaž pre školákov: Prešov - moje mesto.
Cieľom projektu bolo spoznávanie Vysokých Tatier. Počas realizácie projektu sme vytvorili niekoľko pracovných listov, navštívili množstvo miest v našich veľhorách. Projekt prebiehal pod záštitou podpredsedníčky NR SR JUDr. Renáty Zmajkovičovej.
Od roku 2010 pravidelne navštevujeme hlavné mesto Slovenskej republiky - mesto Bratislava. Výlety patria medzi veľmi obľúbené (navštívili sme už množstvo múzeí, pamiatok, zaujímavých miest.
V rámci projektu MLADYFOTOGRAF.SK sme zorganizovali už viac ako 400 rôznych výletov, besied, výstav, akcií ... . Poskytnúť informácie z každého výletu a doložiť fotoalbum je doslova nemožné...
Projekt v oblasti dopravnej výchovy bol určený nadaným žiakom 1. a 2. ročníka základných škôl mesta Prešov. Odborným garantom projektu bol Inštitút pre dopravu a hospodárstvo v zastúpení Ing. Ondreja Mateja.
Počas našich potulkách po Slovensku sme si vyskúšali aké je to byť súčasťou filmov - krátkych dokumentov. Takto sme zdokumentovali naše výlety pre mladších spolužiakov. Sú super!
COPYRIGHT © 2019
Mladyfotograf.sk
Všetky práva vyhradené.
Created with WebSite X5
ORGANIZÁTOR
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Ul. SNP 15, Sabinov
Mladý
Fotograf
ROZUMIEME NADANÝM
Návrat na obsah